| Jonathan a întrebat:

Vreau niste idei pentru o compunere extravaganta, tema o aleg eu.As vrea sa fie una mai interesanta, nu toate tampeniile despre iarna sau mame. Tin sa mentionez ca sunt in clasa a VII-a si ar putea sa fie si una pentru varste mai mari.

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Daca nu era pentru varste mai mari, as fi facut un pamflet. Asa nu am nici o idee, dr incearca sa faci ceva despre viata, in care sa vezi aspectele Romaniei

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Scrie ceva fantasy, cum ajungi într-o lume paralelă unde există magie, dragoni, vrăjitori, unde binele şi răul tocmai se înfruntă într-o bătălie decisivă iar tu devii erou... Ori ceva mai spre dark fantasy, cum te transformi în vârcolac într-o noapte cu lună plină şi ieşi la vânătoare...

| Good Cat a răspuns:

Da, se vede ca esti intra-a 6-a.
O compunere despre mama nu e o tampenie.Niciodata!
Sau si pe tine te-au facut in laborator?

| Jonathan explică:

Multumesc pentru raspunsuri, pana la urma am facut una despre compunere in general(filosofica), daca vreti sa o cititi dati-mi un mesaj.