| Harumiiii a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe internet dar adresa mea din buletin difera de cea la care vreau sa mi se livreze. Eu banuiesc ca la info. facturare trebuie sa trec adresa din buletin iar la info. livrare pe cea la care stau momentan..Asa se face?laughing Vreau sa fiu sigura sa nu mai fac vreo gafa. urasc Posta Romana.laughing

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

La adresa de facturare treci adresa unde locuiesti in momentul asta, chiar daca difera de cea din buletin. Tu cand te inregistrezi, te inregistrezi cu datele din buletin, dar alegi sa ti se livreze la alta adresa.