| PolBoss a întrebat:

Vreau sa cumpar de pe EBAY din Marea Britanie si vreau sa stiu cat costa livrarea.

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Si eu mi-am luat chestii de pe ebay. Acolo sub pretul produsului, sunt informatii cu privire la livrare :) Poate fi free shipping (gratis, insa mult mai rar) sau poate varia in functie de cel care trimite, de ce trimite etc.

Uite, de ex. eu tocmai mi-am luat http://www.ebay.com/......0922472309 :))

Sub pret, uite ca scrie Shipping: 8 $ :) Deci am platit 14 + 8 = 22 dolari pentru el. Sper ca te-am ajutat. Spor!