| xDanny15 a întrebat:

Vreau sa cumpar un paysafe de 100 RON. Daca il bag in steam,se transforma din ron in euro,nu-i asa?happy
Stiu ca pare o intrebare cam tampita, dar este prima data cand fac asa ceva :O

Răspuns Câştigător
| Sicobean_Adi_1998 a răspuns:

Da,si din pacate vei avea doar 20 de euro, datorita faptului ca ei calculeaza 1 euro la o valoare de 5 lei.Eu iti sugerez mai bine sa cumperi direct un paysafe in euro, pentru ca e mult mai rentabil, parerea mea. big grin Sper ca te-am putut ajuta, bafta.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Da, vei avea exact 20 euro (1 eur = 5 lei), pentru ca taxe.

| CristianAndrei2016 a răspuns:

Da, daca o sa il bagi in portofelul steam, o sa se transforme in euro... o sa ai in jur la 25 de euro pe steam tongue

| Andrei_Catalin_1993_t5yx a răspuns:

Da se transforma in euro