| LoneGunman a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon in special pentru hotspot, si navigare pe net, ce specificatii trebuie sa aiba pentru a naviga pe internet decent, si pentru a asigura un hotspot (viteza decenta)
m-am gandit la asta:Quad-core 1. 2GHz 1G ram/ Cortex-A7/GPU/Adreno 305, viteza 4g Microsoft lumia 640 display 5 inchi e ok?

2 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Mai bine iti cumperi un router portabil, am vazut ceva de genu' la Orange.

| AlexPeTPU a răspuns:

Un j3 2016 recomand, are si bateria mare si consuma putin. Netul merge foarte decent pe el si e si mai ieftin daca nu ma insel. Are si 4G LTE.