| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fiu textier pentru o trupa stand-up comedy. Stie cineva sau face parte dintr-o trupa care cauta textier? Toate solicitarile serioasa se fie publicare aici, iar eu o sa ma pun in contact cu voi...Multumesc!

1 răspuns:
| danielcretu1980 a răspuns:

Faptul ca ai postat aici face parte din munca de cercetare pentru viitoarea ta cariera?
E destul de putin probabil ca oamenii din bransa sa piarda vremea pe aici. Mai bine ii cauti prin cluburile de profil, ii abordezi dupa show, le arati cateva din textele tale hilar de amuzante si ii farmeci iremediabil spre o colaborare exhaustiva.

Succes.