| Alina2017 a întrebat:

Vreau sa ii trimit un mesaj la un om care nu are suflet si angajeaza oameni in munca la camp si nu ii plateste. Va rog sa imi trimite-ti niste mesaje care sa i le transmit prin intermediul Facebook-ului ca acolo isi face publicitate la produse si vreau sa vada toata lumea ce fel de persoana este. Incearca sa se inbogateasca pe munca oamenilor neplatiti... Pentru cel mai bun mesaj ofer funda

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trimite-i o echipa de "uratori de bine" de la "Fortele de Munca"... big grin

| GabiDumitrescu a răspuns:

Si cu ce crezi ca ajuta o mizerie de mesaj pe cineva? http://www.pna.ro/sesizare.xhtml

| Alina2017 explică (pentru GabiDumitrescu):

Vreau sa vada toata lumea ce fel de persoana este si poate o sa ii vina mintea la cap. Are noroc ca lumea nu are de munca si se duc la el dar cand trebuie platiti ii amana pana oameni se satura si pleaca.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns (pentru Alina2017):

Da te rog link-ul lui de Facebook ca poate mai are nevoie de niste muncitori pe acolo laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alina2017):

Nu, nu merge asa. Romanii sunt majoritar PROSTI. Degeaba a luat altul teapa, el merge pe ideea ca "las' ca nu patesc si eu asa" chiar daca a auzit de la 1000 de insi ca x e tepar. Gindeste-te ca majoritatea celor care se duc sa munceasca cu ziua pe doi lei nu stau pe Facebook/net, multi dintre ei nu au dupa ce bea apa...

| KronstadtResurrection a răspuns:

Dă-mi un link cu pagina lui Facebook, să-i fac niște "urări de bine".winking