| BabyWL a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog pe google. sad si nu stiu cum sa imi fac. sad ma poate ajuta si pe mine cineva... Va rog! :* Ms:**

61 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu e pe www.bule.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am intrat astazi asa ca eu nu iti pot da un raspuns deoarece nu stiu nici eu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google ba

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe sait-ul http://www.panalu.net/ gasesti un articol care te indruma pas cu pas cum sa faci un blog total gratuit

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oune aceasta intrebare pe facebok pentru. ca acolo sunt baieti cu blog
facut si iti spun ei cum se face un blog

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau si nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://blogarderomania.blogspot.com/ - gasesti informatii complete, explicate ca pentru posti (scuze :D). Adica foarte bine explicate. Succes!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma, trebuie mai inti sa te loghezi pe google *-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta o sa te ajute. e un sitte f f f bun inveti o gramada de chestii de aici http://www.videotutorial.ro/? p=916 sper sa iti foloseasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga BabyWL, nici eu nu stiu cum se face! te rog sa ma ierti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://deeuttza.haipa.ro/2011/01/08/hello-world/comment-page-1/#comment-2 pai asta e blogul meu si scrie akl undeva sa iti faci blogul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine
lory_bomboana_dementa

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel... te cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.si cum iti fac cont pe google?

Alte răspunsuri
| XxMirelxX a răspuns:

Trebuie sa intri pe bloger si sa completezi acolo