| alexandru11 a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop Toshiba Satellite Pro l20. As dori sa stiu daca is bune, daca nu se incalzesc, ce parere aveti voi daca ati avut sau aveti, daca e buna marca si daca se merita sa il iau.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu prewa recomand Toshiba că nu sunt de calitate, mai ales hard discurile care în 1-2 ani apar bad-uri pe ele din cauza încălzirii excesive și calității proaste=> dacă sunt logice se pot remedia, dacă sunt fizice numa cu altu nou, dar de regulă cam fizice apar la ele.Îți spun asta din experiența ce am avut-o cu clienții mei.Succes

2 răspunsuri:
| Troll99 a răspuns:

Eu mi-am luat acu 6 luni un laptop Toshiba Stellite de pe evomag, nu am avut probleme si acum functioneaza foarte bine http://bit.ly/Wn1cZs

| miriz a răspuns:

Buna am si eu un laptop tohiba...si pana acu merge ok