| DeeaNegrea a întrebat:

Ce parere aveti de acest laptop Notebook Toshiba Satellite L655-1G9?!

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Sa stii ca e destul de bun, in afara de placa video. Acum depinde si de unde il iei ca poate varia pretul(uneori destul de mult), unele magazine/site-uri il au la promotie altele nu, unele il au cu sis de operare inclus, altele nu etc. Dc vrei sa ti-l iei sa tii cont si la ce il folosesti, daca nu il folosesti pentru jocuri atunci mai mult nici nu iti trebuie. La jocuri iti trebuia o placa video mai performanta. Bafta!