| abc_3075 a întrebat:

Vreau sa imi pun cod de siguranta pentru tastatura telefonului meu (Nokia Asha 302). Am incercat si 12345 si 0000 si nu merg.iar telefonul a fost luat nou si nu i-a schimbat nimeni codul.

4 răspunsuri:
| andreeasweetlove a răspuns:

Meniu>setari>siguranta>modificare cod de siguranta>12345> pui ce cod vrei si gara doar ca nu stiu cum sa il si activezi ca am telu de 2 zile :d daca aflu promit sa iti spun. funda?

| andree21 a răspuns:

Poate este altul si tu nu ti-l amintesti

| abc_3075 explică:

Nu am pus niciodata cod!

| Girl26 a răspuns:

Meniu-->Setari-->Siguranta-->Coduri acces-->Modificare cod de siguranta-->Da-->Cod de siguranta-->Modificare cod de siguranta-->Confirmare cod de siguranta.