| biscremx a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc bmx-ul, este neaparat sa dau vopseaua originala jos?

5 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu zic ca da.
O dai jos, pentru ca apoi cealalta sa fie aplicata uniform peste tot si sa nu apara acele "crapaturi" in timp.

| Licurici_2266 a răspuns:

Daca nu vrei sa iti crape vopseaua apoi, ai face bine sa o dai jos.

| Mihaaaa a răspuns:

Daa

| kopryshyu a răspuns:

Da,deoarece o vopsea noua peste una veche in primul rand arata urat si nu rezista mult timp, deci nu doar aspectul conteaza!:d

| writer a răspuns:

Da, este neapărat, deoarece vopseaua asta noua se fa păstra mult mai bine, dacă o să dai pe veche jos.