| Mynameiz a întrebat:

Vreau sa incep sa vorbesc cu o fata pe Facebook, dar nu stiu cu ce sa mai continui dupa ce spun Buna.ce faci si dupa nu mai stiu ce o mai intreb, ce sa mai zic.

4 răspunsuri:
| dani777xd a răspuns:

Dupa ce iai spus buna ce faci si ia iti raspunde ca face bine tu poti sa te prezinti am 18 ani stau in Bucuresti acesta a fost un exemplu mai poti sa-i spui ca are poze frumoase pe pagina ei de Facebook happy

| LittleKaneki a răspuns:

O intrebi ce mai face, daca vrei sa va cunoasteti, ce pasiuni are, sporturi preferate, *Daca are prieten* o mai iei si in barba daca are =]]] noroc

| Kiwibibilă a răspuns:

Intreab-o DESPRE EA. Fetelor le place sa vorbeasca despre ele. Uita-te putin pe profilul ei si vezi la ce scoala e, daca e la dansuri, daca deseneaza, daca are ceva filme preferate, daca face vreun sport samd si intreab-o despre lucrul ala.

| radu877 a răspuns:

Sa ii zici daca vrea o savarinahappy