| Remus_Stefan_1998 a întrebat:

vorbesc de ceva timp cu-o fata pe facebook din cate am vazut ii place de mine si eu am aceeasi parere despre ea si nu stiu cum sa-i spun ca vreau sa incep o relatie cu ea! funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Mai intai ca sa te convingi, nu stiu incearca sa ii intri pe sub piele daca poti, sau daca esti genul mai direct pur si simplu intreab-o daca te place si sa ii zici ca si tu o placi. Daca iti va spune da e clar ca o poti intreba. Daca va spune nu sau nu stiu si chestii din astea incerci totusi sa ii mai faci complimente poate va ceda sau poate ca nu vrea sa iti spuna, poate nu e pregatita pentru o relatie. Afla-i trecutul si ce i-ar placea la un baiat si incearca sa fii cum ii place ei o perioada scurta! Multa bafta! Pentru mai multe sfaturi trimite-mi mesaj in privat! :*

| neutrino a răspuns:

Nu am inteles cine te opreste sa inviti fata la o prima intalnire in oras.

| Seepty a răspuns:

Pai spune-i ca iti place de ea si daca nu vrea o relatie serioasa cu tine. Altceva nu ai ce sa-i zici.