| mariusmihailescu24 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati si sunt sigur ca sunt foarte multi in situatia mea! as vrea sa stiu cum sa agat o fata pe facebook, fara texte de cocalari gen ce faci papusa?, buna viata mea!, etc. Vreau sa stiu cum sa incep dupa ce ii spun buna "X"! ia o sa imi spuna evident buna iar apoi nu stiu ce sa o mai intreb straight face. CE ASI PUTEA SA O MAI INTREB ESTE INTREBAREA! MULTUMESC MULT!

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai o saluti, iar dupa ce te saluta si ea, o intrebi ce face.
In functie de raspuns, o intrebi ce gen de muzica asculta, ce hob-iuri are.
Mai exact ceea ce te intereseaza despre ea!
happy

| T1ramisu a răspuns:

Ai putea sa-i complimentezi pozele sau sa faci un comentariu haios la unele din poze si de aici in functie de raspunsurile ei poti incepe o discutie. O intrebi daca are prieten, ii ceri nr de tel, o inviti la un suc etc.

| mariusmihailescu24 explică:

Da da in general spune ca face bine si ce fac o intreb de doua ori ce face?