| sparky34 a întrebat:

Vreau sa inteleg si eu ceva. Cei care isi fac un site si au vizitatori, ce castiga? bani? daca da, vreau un raspuns mai explicit!

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Da, faci bani!
1) prin publicitate (tii bannerele partenerilor - bani per click )
2) daca e site de download - fisierele sunt uploadate pe site-uri ce platesc la 1000 de downloaduri per fisier
3) site de vanzari : vinzi produse
4) faci publicitate( banner-ul lor, iei bani per luna)...

| babzulily a răspuns:

Da castiga bani daca isi fac cont pe un alt site si cu cat nr de view'uri creste ei primesc contravaloarea lor in banitongue