| adrianpetrican a întrebat:

Vreau sa ma angajez! Trebuie sa sun eu angajatorul sau sa ma sune el pe mine? Angajatorul a zis ca suna dar nu a mai sunat! Sa il sun eu pe angajator?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te suna el doar daca intrunesti conditiile pentru angajare. Daca a trecut mult timp si nu te-a sunat, e clar. Nu intrunesti conditiile.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai depinde in ce moment s-a intamplat.

Daca a ramas ca te suna el sa iti dea un raspuns, daca esti ACCEPTAT sau NU, atunci trebuie sa astepti sa te sune ei.

Daca ai fost acceptat si nu stii cand sa mergi sau ce urmeaza in continuare, atunci poti sa suni.

Dar indiferent de varianta, sigur... un telefon nu strica niciodata. Numai bine! ^_^

| Zuzu1991 a răspuns:

Poti sa suni ca nu ai nimic de pierdut, dar in general daca nu suna poti sa iti iei gandul

| Apokales a răspuns:

Ai fost la interviu si a zis: "O sa va sunam noi.", dar nu a mai sunat? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti suna si tu. Asa a insistat un prieten de-al meu si l-au luat pana la urma

| Mopmop a răspuns:

Poti suna tu la deruta si sa le spui ce se mai aude cu postul pentru ca ai o alta oferta. Si vrei sa stii ce sa faci.
Bafta!

| TLF92 a răspuns:

Daca nu te suna el dupa ce in prealabil ati avut o discutie, dupa mintea ta ce crezi ca semnifica chestia asta? doamne dumnezeule ce intrebari pun unii

| AndrElle a răspuns:

Dacă nu a mai sunat, înseamnă că nu-i interesat.

| adrianpetrican explică:

La medicina muncii cand ma angajeaza se face si test covid?