| Anet a întrebat:

Mai inainte am fost la un terasa ca sa ma angajez pe perioada de vacanta, insa angajatorul, un domn care poate sa imi fie bunic, a inceput dupa niste discutii normale, sa imi povesteasca viata lui, si sa imi faca avansuri, adica m-a invitat cu el la munte, mi-a batut apropouri ca are un apartament pe nu stiu unde si tot asa. Dupa ce am plecat m-a sunat si mi-a zis ca are planuri mari pentru mine, si ca ma suna maine sa ne intalnim.Acum, ce ar ar trebui sa fac, sa ma intalnesc maine cu el si sa ii suport iar aberatiile, sau sa nu ii raspund si sa imi caut de munca in alta parte? Nu stiu daca am nimerit categoria oricum multumesc anticipat tuturor pentru sfaturile oferite.

Răspuns Câştigător
| CompleteAndUtter a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa nu mai vorbesti cu el pentru ca este periculos. Oricum, nu se poate ca acela sa fie singurul loc din lume unde te-ai putea angaja. Mai bine ai renunta si ai cauta altceva happy.

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Ai putea sa-i spui ca-l trimiti pe tatal tau pentru a discuta detalii,tu fiind inca minor,si-i vei surprinde reactia atunci! Ha ha, s-ar putea ca la noapte "tataie"sa nici nu poata dormi, de grija planurilor lui!

| swettylove a răspuns:

Din cate zici e cam dubios acest domn, eu in locul tau mi'as cauta altundeva de munca.

| chakuza a răspuns:

Nu face asa ceva.El poate te angajeaza acum cat esti frumoasa,dar daca o sa ii cazi in plasa el isi va bate joc de tine, va profita, te va...rau de tot. Dupa aia..."hai gata, esti concediata!"

| johnyboy a răspuns:

Daca te duci inseamna ca ai accepta invitatia lui si ai fi dispusa sa faci sex cu el...sigur nu o sa trebuiasca iar sa-i asculti aberatiile, ati trece la treaba direct.

| Gini a răspuns:

Al dreacu mos vrea sa dea si el o carja. laughing
Nu te duce, respingei apelurile si cautati de munca altundeva, sunt sigur ca vei gasi un job asa cum iti place.
Bafta.

| Dizzyz a răspuns:

Ioana si Adi au dreptate.Nu te duce pentru ca ala ar putea:sa te violeze, sa te ucida, sa te rapeasca etc.Asa ca da-l naibii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te duce.

| adi_8014 a răspuns:

Nu te duce... da-l incolo de bosorog! cauta-ti alt job!