| Idk007 a întrebat:

Vara asta ma gandeam sa ma angajez ca promoter. Stie cineva cateva firme din Bucuresti care angajeaza? Am incercat la Grup7, am depus cv-ul, am sunat si mi-au spus ca ma vor suna ei sa stabilim un interviu...astept de vreo 2 saptamani sa sune inapoi, insa nimic. thinking

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Probabil că a venit unul ce baie un CV relevant și un p[ortofoliu de clienți relvant, care te-a tăiat la interviu. Știu cum îi cu procedura asta, și sincer îmi displace.
Dacă vrei un job ca și promoter încearcă la mica bublicitate, piațaaz.ro sau tocmai.Acolo precis fgăsești jobul dorit.De asemenea nici ejobs nu e o idee proastă, dar tebui să fi atent la modul de redactare a cv-ului, scrisoare de intenție(aproape obligatoriu) șirecomand un Cv europas cu poza recentă și logic poză decentă. Succes