| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma duc la un liceu la profilul mate-info si nu stiu la ce se dau teze.Imi puteti spune si mie?

4 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Mate, romana, info si o materie la alegere dintre fizica, chimie si biologie

| bestmusik a răspuns:

Se da teza din mate, romana, info, la alegere o materie din bio, chimie sau fizica iar daca esti si intensiv engleza dai teza si din engleza.

| Alexstrasza a răspuns:

Mate, romana, informatica... si mai era ceva dar nu mai stiu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, matematica, informatica si la alegere fizica, chimie, biologie