| alexmarian87 a întrebat:

Vreau sa mai eliberez din memoria telefonului unui nokia 5530 expres music, ma poate ajuta cineva sa imi spuna cum? pls

Răspuns Câştigător
| KenJi a răspuns:

Pai stergi tot ce nu iti mai trebuie, muzica, poze, video-uri, jocuri si toate cele.Sau simplu il reformatezi si atunci ai toata memoria intiala. Numai bine

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Imi place telefonul ala...sa revenim la subiect : stergi din jocuri,poze,melodii, videoclipuri, tot ce ai tu in memorie si poti renunta la ele.Sau daca nu muta-le pe card.

| ZEISIM a răspuns:

Faci o selectie si lasi cele mai importante lucruri.Mai sterge din mesaje, poze muzica...jocuri poate