| Slavic a întrebat:

Ce sa-mi iau un iphone de 270 euro sau un nokia 5530 expres music imi trebuie o parere Help!

Răspuns Câştigător
| anamariah a răspuns:

Nokia:X e mai cooltongue

11 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Nokia.

| Slavic explică:

Nokia e super

| FallenB a răspuns:

Eu iti recomand cu drag iPhone 3G... Sa stii ca nu trebuie sa-ti iei 3Gs ca oricum camera video poti sa o instalezi pe iPhone 3G sau 2G prin Cydia - xSellize-Video Recorder - Install - Meniu- Video Recorder 3. 0
Cu drag,
Bogdan.

| YepIsSuspended a răspuns:

Noki.Am si eu e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone fără discuții. Sau dacă vrei să-ți iei telefon doar de dragul brandului și NU a funcționalității/fiabilității, atunci ia-ți Nokia.
PS: Numai când o să le iei pe amândouă în mână și când o să vezi că iPhone răspunde instant la orice comandă chiar și la cea mai mică atingere a ecranului o să-i dai un șut la Nokia de nu se vede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia.Desi iPhone este ceva mai rapid, sunt(din cate stiu, s-ar putea sa gresesc) programate sa fie doar pe Orange.De asemenea, sunt si anumite probleme cu softurile iPhone din cate am auzit, dar s-ar putea, din nou sa gresesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie iPhone mi se pare d fite.
NOKIA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia fara discutii

| sandu_9140 a răspuns:

Nokia winking

| sandu_9140 a răspuns:

Nokia 5530 este super are pix happy

| sandu_9140 a răspuns:

happy nokia