| Suiram a întrebat:

Vreau sa-mi modez consola ps2 cu softul swap magic disc si nu stiu cum pot copia un disc cd-dvd, cu acesta, luat de pe net? Am copiat ceva dar cand bag discul in playstation, spune sa introduc un disc PLAYSTATION 2.Mentionez ca am seria de PS2(500004). Ma poate ajuta cineva cu un sfat util? MULTUMESC

6 răspunsuri:
| m4s4cru09 a răspuns:

Cd-urile sau DvD-urile care contin ''Swap Magic Disc'' nu sunt cd-uri normale ci unele speciale.

| andrei09lucian a răspuns:

Pai mai intai trebuie modata consola si pe urma introduci cd-urile copiatae. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu nu playu se modeaza ci trebuie sa ai un card de memorie ca in cardu ala se baga cipu roby bv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa le faci ori cu ultraiso si iti va merge sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modeaza si e cel mai sigur iti spun eu ca un swap magic e vreo 50 euro si sa il modezi e mult mai ieftin si merge garantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o consola ps2 slim citeste dvd-urile care le fac dar nu intra in jocuri e modata sau nu