| andreyksd a întrebat:

Salut, cine stiu cum pot sa modez o consola ps3 super slim acasa, ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o modezi, nu te mai poti juca online. De ce ai face asta?

| andreyksd explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca vreau sa o folosesc la fifa 19 care costa 320 de lei pe eMAG si inca nu am înnebunit, lucrez pe 20 milioane nu dau 3 pe un joc, am pc-ul pentru jocurile online, oricum am reusit si doar ca sa stii merge si online, psn network nu e chiar asa greu de păcălit

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreyksd):

Pe ebay e 1 mil jumate sau si mai ieftin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un mil jumate da te joci cu baietii online, ai casti, ca la xbox, cu party, vorbiti intre voi. Asa, vei juca doar single player.
câh. Te plictisesti intr-o sapt.