| katalinu26 a întrebat:

Vreau sa pun niste poze pe o melodie, ca un videoclip. Cine ma poate ajuta? (windows7)

3 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Foloseste "Windows Live Movie Maker". Cauta in pc-ul tau, trebuie sa fie. ^^

| IngerashulBiia a răspuns:

Incearca Windows Live Movie Maker (este simplu de folosit mai ales pe Windows 7) sau Sony Vegas sau si Pinnacle!

Succes!

| aleXander9s a răspuns:

Foloseste windows movie maker, ar trebuie sa il ai instalat pe windows 7. Daca nu il ai, poti sa il descarci de pe net, sau un program mai bun.