| Sofisthikata a întrebat:

Hei buna! Vreau sa fac un videoclip si sa pun poze pe o melodie! cina ma poate ajuta? Explicati-mi in amanunte!
Multumesc :* big grin tongue big grintongue

Răspuns Câştigător
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Sall cel mai simpu e cu Windows Movie Maker e fff simplu o sati apare o coloana unde iti scrie "pune poze" e foarte simplu si iese si bine ( funda) )big grin mersi daca e ceva care nu intelegi scriemi sau trimite-mi un mesaj

| Sofisthikata explică (pentru BiTzAgAbRiEl):

Si acest program de unde il pot lua?

5 răspunsuri:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Windows Movie Maker trebuie sal ai in PC sau daca nu scrii Download Windows Movie Maker pe Google si o sati deie;-)

| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Cu Proshow gold altu nu stiu
dar cu Windows Movie Maker e cel mai simplu de folosit eu pe asta il folosesc