| eeeeeeeeee a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cine imi da ignore pe mess.Cum pot sa aflu?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu ai cum sa stii asta.Insa sunt programe care te ajuta sa vezi cine e offline, invisible sau online.Verifici in mod constant persoana, daca e online si la tine in lista apare offline, exista doua posibilitati: ori ti-a dat ignore, ori te-a pus "permanent offline".

http://www.imvisible.ro/

http://www.invisible-scanner.com/

66 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

@dentist-sau poate ti-a dat ignore...

Anna
| Anna a răspuns:

Sau poate te-a pacalitlaughing

| psiholoaga a răspuns:

Nu ai cum. Impaca-te cu ideea ca sunt oameni care nu te plac, pur si simplu. E imposibil (si nesanatos) sa placi tuturor.

| anonim a răspuns:

Pai atunci, incearca cu asta:
http://www.narubian.com/
ce rost are sa te complici? asa vezi cel mai usor daca este online sau nu.;)

| anonim a răspuns:

@scorpio89-tocmai ti-a aratat ca are o limba..., sper sa nu iti faci prea multe iluzii insa, caci are prietena.rolling on the floor tongue

| eeeeeeeeee explică:

Da, bro.tongue

| eeeeeeeeee explică:

Bro, nu inteleg.

| eeeeeeeeee explică:

Emile, sa stii ca iti sunt fidela.laughing

| eeeeeeeeee explică:

Aha! ce bine e sa fim copii, nu?

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

De acord in totalitate cu Anna, iti mai dau cateva site-uri : www.narubian.com; www.ydetector.com. Daca tot am adus vorba, am impresia ( de fapt sunt convins 100% ) ca o persoana mie foarte draga m-a pus permanent offline. Paoate se razgandeste si isi schimba opinia.

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

@ Anna, daca mi-a dat ignore, nu ii inteleg decizia. Eu nu sunt de acord cu asta, dar daca acea persoana gandeste ca asa trebuie sa faca, n-are decat. Eu unul nu cred ca am meritat asa ceva din partea ei, mai ales dupa ce am facut pentru ea si cum m-am comportat cu acea persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce, vrei sa stii daca nu e pe mess, sau e da' nu te baga in seama si atunci sa-l urasti? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpio89 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu scorpio? Inseamna ca Emil are un harem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce n-ai inteles scorpio89? Pai tu te strimbi la mine si eu la tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee...ba da tongue se poate afla... daca sti ca persoana respectiva este online (sau invisible)...si asta o poti cauta pe ascuns.ro sau orice alta adresa pentru asa ceva(s-au dat si mai sus), iar daca este conectat intri pe el si dai de la IMVironment (pe banda de sus) -> See all IMVironment -> yahoo! Tools -> Doodle si daca persoana respectiva ti-a dat ignore o sa iti scrie "waiting for your biddy to load Doodle" iar daca nu ti-a dat ignore o sa ti se deschida pagina de desen si o sa poti desena... sper ca ai inteleshee hee daca nu...trimite un mesaj privat si incerc sa iti mai explic tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat dydynella.crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da anonimwinking la mine mergewinking de fiecare data am folosit asta si a mers tongue poate nu ai inteles cum functioneaza happy daca e ceva trimite-mi mesaj happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de unde sa stiu si eu vreau sa aflu big grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim....mai sus cu 2-3 raspunsuri e scris cum poti sa afli laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il suni si ai inrebi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa vad daca mi-a dat una ignor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well, ce spun oamenii astia cu site-urile de vezi ce status are e o parte din adevar dar nu lamureste intrebarea ta. O posibilitate este sa : intri pe un site d-ala, vezi daca este online sau invisible si daca este pornesti o conversatie( adica scrii ceva acolo) si pornesti IMviromemnt Doodle ( il gasesti in IMVironments- see all IMvironments- Interactive Fun- Doodle); daca Doodle se incarca nu ai ignore daca nu se incarca, ai ignore. Tre' doar sa fii sigura ca este pe mess, n-o sa afli ce-ti trebuie daca persoana intra pe chat din varianta noua de email happy Hope you're not on ignore! o zi/seara faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi id-ul si iti dau eu ignore...si imi spui daca se vd!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denys_ce

oricine nu te suporta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri pe invisible pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa te puna pe invizibil dar nu ai cum sa vezi daca ti-a dat sau nu ingore in schimb eu iti recomand un site care te ajuta sa vezi daca e online au nu: www.narubian.com