| laurateodora13 a întrebat:

Vreau sa trimit o scrisoare in UK care sa fie livrata intr-o zi anume. Stiti daca Posta ofera un asemenea serviciu sau daca nu, cum as putea sa fac acest lucru?

Mersi!

1 răspuns:
| VyrusEleven a răspuns:

Posta nu te va ajuta pentru e facuta dupa sistem romanesc. Cel mai bine e sa te prezinti la o agentie de curierat gen Fan Courier sa le explici lor si mai mult ca sigur o sa iti rezolve problema. http://www.fancourier.ro/ intra pe site-ul lor si poti sa ii suni si iti vin direct acasa si iti ridica pachetul sau scrisoarea sau ce o fi. Preturile sunt foarte bune si seriozitatea e maxima.