| Ododododo a întrebat:

Vreau sa vad rezultatele titularizarii 2011 dar nu gasesc unde va rog un link

2 răspunsuri:
| nadia13 a răspuns:

Buna nu iti vi da un link dar iti spun pasii prima data scrii pe google www.edu.ro titularizare 2011 dai pe prima si iti alegi judetul care te intereseaza dai pe apasati aici si dai la REZULTATELE CANDIDATIILOR LA DISCIPLINA DE EXAMEN ORDONATE DUPA si iti alegi daca vrei sa vezi primii candidati care s-au titularizat dai dupa EXAMEN,NOTA,NUME,INITIALA TATALUI,PRENUME iar apoi vezi intr-un dreptunghi mic scris agricultura, educatoare, limba romana (acolo sunt disciplinele )dar ca sa fii sigur ca e prima pagina din domeniul respectiv dai pe pagina care este deasupra disciplinei cautatesi daca nu scrie despre ce cauti dai mai departe pagina MULT SUCCES!