| Pisoi_9588 a întrebat:

Vreau si eu declaratii de dragoste foarte amuzante:d

3 răspunsuri:
| Mikasa a răspuns:

Stiu o conversatie foarte amuzanta:
El:Vrei sa te mariti cu mine?
Ea:AI apartament?
El:Nu...
Ea:Ai BMW?
El:Nu...
Ea:Ai salariu?
El:Nu, dar...
Ea:SI daca nu aii toate astea cum ai vrea sa ma marit cu tine? Am plecat.
Pe drum el bombane suparat:
...Nu am apartament :am doar vila de la mare, cea de la munte, si aia de la Bucuresti.Si la ce imi trebuie BMW, daca eu am Mercedes, Jeep si altele? Si normal ca nu am salariu daca sunt bancher!

| Auslesse a răspuns (pentru Mikasa):

Asta-i banc. oricum e foarte tare!

| Luannah a răspuns:

Iubita mea de toti peretii, mi-ai mancat toti castravetii. Draga mea in geanta ta, duhneste a telemea. A doua am inventato chiar acu pe moment rolling on the floor