| ღFrUmUsIkღ a întrebat:

Vreau si eu niste programe de spart parole. Exista pentru cei care nu stiu.Macar trucuri. dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da era unul pe google si scriai ia si cica iti dadea parola da nu stiu daca mere:*:*fundabig hug

3 răspunsuri:
| Ove a răspuns:

Ce fel de parole sa spargi? Daca te gandesti sa spargi o parola de messenger, nu o spargi asa de repede si de usor, si nu are rost sa explic aici ce si cum trebuie facut, pentru ca lumea este plina de copii care sunt hackeri dar ei nici nu stiu cu ce se mananca...

| Ove a răspuns:

Exact despre copii ca Laura si 123456 vorbeam in raspunsul de mai sushappy

| 123456_7889 a răspuns:

Depinde de la ce sait vrei sa-i spargi parola.Eu stiu.Este scris mai jos:Ai uitat parola:si acolo o sa fie niste intrebari la care alegi una din trinsele.A am uitat ceva.Va trebui sa pui si emailul acelui care vrei sai spargi parola.De exemplu:alina@mail.ru:sau:tudor@mail.ru:si altele.