| raluka186 a întrebat:

Vreau si eu rezultatele online de la evaluarea nationala din bucuresti si constanta... cel mai bun rezultat primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Lolita1130 a răspuns:

Rezultatele inca nu au aparut online. Vor aparea maine dupa ce se corecteaza si contestatiile! Fii si tu pe faza pe www.edu.ro

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută pe www.edu.ro
Pa, pa.

| LittleMilka a răspuns:

Cele din Bucuresti vor aparea maine dupa ce rezolva cu contestatiile.

http://www.mondonews.ro/......39236.html

| AdyTtZa a răspuns:

Edu.ro

| Biu90 a răspuns:

Vor aparea lunihappy

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Nu cred ca au aparut online.

| Miruuuuu a răspuns:

Eu nu inteleg de ce vreti sa le vedeti online.Nu aveti scoli?

| smaranditza a răspuns:

Intra pe edu.ro; acolo ar trebui sa gasesti tot ce te intereseaza(este site-ul oficxial al ministerului!)