| Lollypop a întrebat:

Vreau si eu sa traduc o melodie si sa fac un video cu ea.Cum pot face sa scriu pe video, in timp ce videoul cu muzica se deruleaza ca versurile sa fie exact pe muzica?happy. Am incercat, dar nu stiu cum sa fac in progamul "Ciberlink power director 8". Stiu doar sa scriu pe pozesad. Si vreau un video. Fundahappy

2 răspunsuri:
| StefanCsLove a răspuns:

Pai de ex daca vrei sa il pui pe youtube il incarci acolo apoi iti da el niste optiuni si setezi de acolo