| ღBrokenツAngeℓღ a întrebat:

Vreau si eu un program bun de editat poze si usor de folosit in afara de Photoscape.whistling
Daca se poate, linkul de download, mersi.big grinbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

Buna din nou si multumesc pentru ":*", a fost tare bun!;))

Uite, m-am mai documentat si am gasit ceva (gratuit) ce te-ar putea interesa. Este un clasament al celor mai bune programe (gratuite) de editare foto.
Programele le gasesti, foarte usor, prin Google. Le-as pune eu link-ul dar, daca intrii pe paginile respective vei avea undeva la inceput "Publisher's Site", un loc unde este si link-ul (practic este de ajuns sa dai click pe "Publisher's Site" :) ):

http://graphicssoft.about.com/od/freesoftware/fr/serif-photoplus-se.htm

Un alt clasament gasesti aici si, dupa cum vei observa, GIMP este, din nou, printre primele:

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2371593,00.asp

Succes si... spor la editari! :* :)

7 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Depinde ce fel de editare doresti sa aplici... poti incerca, spre exemplu, Picasa (il gasesti pe Google, fiind produsul lor daca nu ma inselhee hee ).

Succes! happy

| ღBrokenツAngeℓღ explică (pentru Yugeen):

Mersi.:*

| ღBrokenツAngeℓღ explică (pentru Yugeen):

Multumesc!>big grin

| Yugeen a răspuns (pentru ღBrokenツAngeℓღ):

Buna din nou si multumesc pentru ":*", a fost tare bun!;))

Uite, m-am mai documentat si am gasit ceva (gratuit) ce te-ar putea interesa. Este un clasament al celor mai bune programe (gratuite) de editare foto.
Programele le gasesti, foarte usor, prin Google. Le-as pune eu link-ul dar, daca intrii pe paginile respective vei avea undeva la inceput "Publisher's Site", un loc unde este si link-ul (practic este de ajuns sa dai click pe "Publisher's Site" :) ):

http://graphicssoft.about.com/od/freesoftware/fr/serif-photoplus-se.htm

Un alt clasament gasesti aici si, dupa cum vei observa, GIMP este, din nou, printre primele:

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2371593,00.asp

Succes si... spor la editari! :* :)

| AdRiaN20 a răspuns:

PhotoShopul este cel mai bun program de editarewinkingEu il folosesc de peste 1 anhappy

| ღBrokenツAngeℓღ explică (pentru AdRiaN20):

Imi poti da si mie instalul, daca il ai?big grin Te rog?puppy dog eyes[-o

| AdRiaN20 a răspuns (pentru ღBrokenツAngeℓღ):

Trebuie descarcat, ala are aproape 1 gblaughing

| ღBrokenツAngeℓღ explică (pentru AdRiaN20):

Pai si de unde il pot descarca?cryingthinking