| krystha a întrebat:

Vreau si eu un program de facut filmulete bun stiti ceva? dar nu vreau movie maker ca ala e km prost cu timpu ma enervaza altceva cvd genu ca movie reveal ala mi plaje m dar nu mai poth pwq

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand ceri ceva MOKKA macar din respect pentru noi care te ajutam scrie corect sa nu trebuiasca sa ma chinui sa citesc ce vrei de fapt! Prosteste-te cu scrisul pe mess si hi5. Fa lucrul asta si consider ca e primul respect pe care il dai celui care te ajuta! @Abgesang are dreptate! si in Sony Vegas iti prinzi urechile si asta de aici este free http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other

| ταξιδιώτης a răspuns:

ProShow Gold 3. 2. 2047(with serial key)

| Laura a răspuns:

Dar un abecedar nu vrei? Vai de gramatica ta!

| userr a răspuns:

Xilisoft Video Cutter

| 1Many a răspuns:

Sony Vegas

| krystha explică:

Vai thu Abgesang c sa ti povestesk rolling on the floor ...dk u nu sti nu t mai baga in seama sgr laughing

| krystha explică:

Bine skumpete de nelul asa iti place? si nu trebuie tu sa raspunzi neaparat doar daca vrei nu e obligat baiathu meuwinking