| Anonim1842 a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot face cd-uri cu muzica pentru masina adica sa aiba track(nu stiu sigur daca asa se numea). Vreau un program ca sa pot sa bag muzica pe un cd si sa il ascult in masina.Dau funda +vot celor care imi dau site sau programul.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai mesaj

| mudokins78 a răspuns:

Nero burning rom.

| MooN204 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici-un program, sa dai burn fisierelor pe CD e suficient, si poti sa iei melodiile direct de pe Youtube, copiezi link-ul de la video si il convertesti in format de.mp3