| piulita1112 a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot traduce un text da sa fie corect nu ca la google translate.repede.cel mai bun primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Xname a răspuns:

Dictionar.us

3 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Pai nu cred ca exista asa ceva cele mai multe folosesc traducerea motamo, orkat ai cauta nu gasesti exact cuvantul pe care il vrei sau ma rog, textul

| mrclaust a răspuns:

Sincer cel mai bun SITE e google... poti cauta programe... dar totusi sunt programe, inteligenta artificiala, sunt bune la tradus doar cuvant cu cuvant