| AntoniaOrman a întrebat:

Vreau un site de unde sa pot downloada clipuri de pe youtube in format care sa se poata vedea si pe DVD player.Cine stie unul? CEA MAI MARE FUNDA POSIBILA!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Marybm a răspuns:

Video2 mp3

| CrownUp a răspuns:

Le poti lua de pe APEX, sigur vor merge.

| vasvas63 a răspuns:

Http://keepvid.com/
"run" la bara de sus si accept la fereastra care se deschide. o sa-ti apara mai multe optiuni cu diferite rezolutii de descarcare in mai multe formate. iti alegi de acolo. Asa, acum... vreau o funda cat CASA POPORULUI:))=))

| YazanPlayer9 a răspuns:

Poti si de pe youtube descarca peste video iti apare download ceva de genu