| DamiPapucii a întrebat:

Vreau vara asta sa ma distrez cum sa fac asta?
Ma plictisesc sa stau ata pe pc.

6 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Daca ai bunici la tara, te duci acolo...
Sau daca nu, vorbeste cu cati prieteni ai- apropiati, sa organizati niste iesiri/plimbari in natura, in a vizita si alte locuri - spre exemplu, de prin zona voastra etc.
Bafta multa Yoanna!

| Kanghu a răspuns:

Iesi cu prietenii pe afara.

| Echaursi a răspuns:

Recomandat este sa le spui parintilor,mama...tata... vreau sa mergem si noi undeva unde sa ne mai recreem,sunt foarte plictisita etc. Vezi tu ce sppui,iar parintii,daca te iubesc,fii sigura ca te vor duce sau ia-ti prietenii,prietenele iesiti seara in oras, undeva la apa. unde stai tu, te dci la alergat.etc.

| Daana_3623 a răspuns:

Mergi in tabere. iesi cu prietenii.mergi la strand...winking

| Colorfullgrey a răspuns:

Poti sa mai iesi in oras cu prietenii si prietenele, sa mai mergeti la un film, un concert, cu fetele la shopping sau sa dati niste petreceri pe gustul tuturor. Sper ca te.am ajutat!

| thx a răspuns:

Ai putea sa-ti chemi mai multi prieteni si sa mergeti la o piscina. ceva:*