| XxDennise a întrebat:

Heei! Vara asta vreau sa ma distrez la maxim. dar nu stiu cum?thinking pentru. ca nu am ce sa fac si stau la pc. tot timpu`...straight face
cele mai multe idei fundooi`!:X iar restul voot!:X

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna >:d<
Hello! Cate variante nu sunt pentru a profita la maximum de vara!
Mergi intr-o calatorie intr-o alta tara,la mare,la munte,la padure,la pescuit,la picnic cu prietenele sau cu prietenul,la strand,la o prietena acasa pentru o petrecere in pijamale,in parc cu rolele,cu bicla.
Daca esti mai curajoasa te poti apuca de surfing sau skateboarding. Poti sa te inscrii la un curs de dans,de canto(daca ai voce),de pictura,la o scoala de vara.
Poti sa joci tenis,volei,badmington,sa practici inot,sa citesti,sa mergi la ziua unei prietene/cunostinte/amic, sa mergi in vizita la bunici la tara,la rude indepartate, la party`uri, in cluburi.
Mai exact evita sa stai in casa si incearca sa intri cat mai rar la pc!

Traieste clipa happy!

3 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Impreuna cu prieteni te poti juca in aer liber volei,tennis,flori fete si baieti,tara-tara vrem ostasi, 1, 2,3 la perete stai etc. funda sau vot?big grinD

| AnneBre a răspuns:

Iesi cu prietenelebig grin sau ai putea sa mergi undeva la padure si sa faci un picnic cu cineva care nu te plictiseste! sunt multe de facut! incearcabig grin

| Loldary a răspuns:

Http://cutie-rotunda.com/x/101-lucruri-de-facut-la-plictiseala super idei crede-ma xD fundita doar daca vrei tu o.o