| Burzea a întrebat:

Your account has been temporarily suspended
Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing.
de ce? o pot rezolva? cum? cand?

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu recentsad...
Prima oara, dai pe -Parola Uitata- si iti vine pe email un fel de cod.
Dupa aia, dai iar la facebook, si(parca imi amintesc ca trebuie sa dai tot la parola uitata) si trebuie sa pui codul acela intr-o casuta, dupa care iti schimbi parola, si pe mine m-a sacait vreo 2 zile chestia asta si am crezut ce-i mai rau dar am urmat pasii si am rezolvatlove struck
Numai binekiss si sper sa rezolvikiss