| Razvan6625 a întrebat:

Dc nu mai merge sa intru pe facebook? eram pe el si m-a scos si dupa mi-a zis : Your account has been temporarily suspended
Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing! Ce pot sa fac? trebuie sa astept sau?

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Da trebuie sa astepti. Ai "prieteni" care au introdus parola gresita de mai multe ori, ori dai like/friend request ca nebunul. Trebuie sa astepti.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti intra pe Facebook pentru ca ai facut prea multe activitati(ai dat like, ai facut diferite postari) intr-un timp scurt, trebuie sa astepti cateva minute si dupa sa te loghezi.