| mihaita1 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste coduri pentru counter strike dar sa le pot scrie in consola! dau fundabig grin

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Apesi ~ dupa scrii quit si enterbig grin
Nu juca cu coduri te distrugiwinking
Dar si inveti cs uneorihappy
EU jucam cu wall si aim
Dupa un an de jucat cu astea
Mana o aveam formata numai " in hed " insa laughing
Imi era greu ca nu aveam wall...
Dar acum joc cinstit:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici: http://www.cs-gothic.ro/forum/coduri-cs-f53.html

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Eu joc counter de ceva timp laughing la plictiseala (nu strica sa mai fim copii si sa ramanem cateodata). Eu de la un timp sunt ASs la deathrun, ador acest tip de c. s. si am script cfg de bhop: poftim : alias +3 "alias _special 4; 4"; alias -3 "alias _special;-jump"; alias 4 "5; wait; special"; alias 5 "7"; alias 7 "+jump; alias 5 8"; alias 8 "-jump; alias 5 7"; bind "SPACE" "+3" dai Copy la ce am scris, apoi Paste in consola si daca tii Space-ul in continuu sari in continuu, dar o data folosesti W, dupa aceea numai A si Dwinking.

| dariusmanica a răspuns:

Sv_gravity 100inseamna ca poti sa sari in sus cat vrei tu dar poti sa dai si mai mare sper ca te-am ajutat funda

| Grosu_Alex_1988 a răspuns:

Cum sa sari in sus tare