| Mihaimagnidicul28 a întrebat:

1) In gta story mode,cand cumparam o proprietate,apare ca primim nu stiu cati bani la fiecare weekend,cum fac sa ridic acei bani, sau unde imi apar?
2) In Story Mode dupa moartea lui Mike,cum fac sa reinvie, sau ce trebuie sa se intample?

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

1. In general nu poti ridica suma de bani, daca o proprietate iti da $1.000 pe saptamana, atat iti da, nu ai ce face.
Poti schimba doar la cateva, de exemplu :
- Car Scrapyard iti da $150 pentru fiecare masina distrusa
- Towing Impound iti da $500 pentru fiecare masina remorcata
Banii iti intra automat in cont. Dar fii atent, unele proprietati pot fi cumparate doar de Franklin, unele doar de Michael, si doar lor le vin banii.

2. Nu se mai intampla nimic. Ai ales sa-l omori, mort ramane. Incepe din nou si de data asta, fii cu capul pe umeri si nu-ti omori prietenii.