| AncaSM a întrebat:

1. se joaca cineva jade dynasty?
2. a jucat cineva vreodata jade dynasty?(chiar si pentru 1 min)

answer meeeeeeeeeee, va rog! happy

3 răspunsuri:
| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Da, e tare jocu pe viata

| Laxx a răspuns:

Am jucat eu, ai la dispozitie cam 11 clase diferite impartite in 2 rase ( Athans si Humans ), ai la dispozitie peste 50 de skilluri ( nu stiu sigur dar sunt multe) printre care si magii pasive sau buffuri, diferite mounturi si multe altele, lvl max e 250 iar dupa ce faci un quest special pornesti de la 0 iar dar o sa poti sa iti iei iteme legendare. Si de lumi nu mai zic. happy

| AncaSM explică (pentru Laxx):

Buna, scuze de raspunsul intarziat. eu joc de 4 ani, daca nu mai folosesti contul imi poti trimite, te rog, un mesaj cu userul si parola, in schimbul unei fundite? happy am incercat sa trimit mesaj dar cica sunt membru junior si nu pot. ma rog. big grin da-mi tu un mesaj daca esti dispus sa faci asta. uite, aici schimbi parola[in cazul in care o mai ai si pe alte conturi]: https://register.perfectworld.com/account/forgotid

pup!