| Hyuga_Neji_1936 a întrebat:

4Story:

Dupa ce am citit 2 ghiduri, unul de arcas si unul de popa, nu ma pot hotari, Popa sau Arcas?

Sa incep sa zic despre mine: -Voi baga bani in 4S ( 3. 1k lunare )
-Imi place sa ajut, adica sa am sacrificiul 4/4. a fost idealul meu de cand am jucat prima oara acest joc Smile
-Totusi am dorinta de a ucide rapid asta ar insemna somnambul sau arcas dar mai degraba arcas e mai rapid
-Pe de alta parte daca ma fac popa toate armurile si toiagul il pot da pe mag care este un damage dealer

Deci, ma puteti ajuta sa ma hotarasc? Popa sau Arcas?

9 răspunsuri:
| AgentuXXL a răspuns:

Iti sugerez arcas pentru. ca: 1.Nu trebuie neaparat sa-i pui sabie doar armura, arbaleta.etc si in plus popa creste greu omoara greu itemele lui plusate tot nu au daune mari iti sugerez Arcas este ff bun in doc la crescut are ploaia de sagetisi omoara de la distanta fara ca caracterul de razboinic (doar daca nu are topoare de aruncat)nu-l poate atinge. funda?|

| Hyuga_Neji_1936 explică (pentru AgentuXXL):

Totusi as merge pe popa pentru ca are sacri 4/4 ( o% Hp/sec) la 80...
dar tot arcasul l-as prefera... daca ma pun pe arcas am nevoie de craft...la popa am craftul pauldron full, dar la arcas nimic, pe ce factiune jucati?

| AndreyStan a răspuns:

Archer

| evowarr11 a răspuns:

Eu zic ca popa ca este mai eficient are si 2 binecuvantari si poti scapa usor si cu heal... dar asta depinde de tine ce vrei

| Hyuga_Neji_1936 explică (pentru evowarr11):

Pai stiu, dar tot nu ma pot hotari ink ....mai veniti cu argumente va rogggggg love struck

| Hakusho a răspuns:

Dupa mine, mai bine devii Arcas decat Popa.

| Hyuga_Neji_1936 explică:

Dar popa are sacrificiul 4/4 la 80, isi tine grupul in viata fara ca el sa pateasca ceva, dar tot pe arcas as merge, din moment ce ati raspuns la intrebari banuiesc ca jucati 4s. pe ce factiune?

| Hyuga_Neji_1936 explică:

Pai stiu, dar tot nu ma pot hotari ink ....mai veniti cu argumente va rogggggg love struck

| raul888 a răspuns:

Arcas!