| GicuFTW a întrebat:

4Story-Totul merge bine, perfect timp de 5 minute, apoi îmi dă o eroare care zice aşa : Următoarea programă nu a putut fi executată în timpul jocului : (10501) [C:\Users\User'AppData\Local\Temp]
Dacă ştiţi cum pot rezolva această problemă vă rog sa lăsaţi un reply, dau fundiţă.

3 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Am jucat si eu 4story,dar cand intram prima data ma scotea, dupa inca o incercare nu ma scotea,,, sau daca nu patesti asta istaleaza jocul o data sau de 2 ori

| GicuFTW explică (pentru Raptorz):

L-am reinstalat de 5 ori, tot aceeaşi problemă, nu ştiu ce să fac.

| GicuFTW explică:

Am reinstalat jocul de 5 ori, tot nu merge...În 2009 îmi mergea perfect, dar acum mă scoate dupa 5 minute...