| Radeas1 a întrebat:

A jucat cineva DragonFable Sau AdventureQuest? Daca da, vreau un RPG Single Player care se joaca si pe un PC fara internet. Dar nu insirati pe aici ce RPG-uri v-au placut voua extrem de mult, pentru ca eu nu vreau unul ca diablo... Vreau ceva gen ca pe parcursul jocului descoperi clase noi, iteme noi, pe nivele, sau cum am vazut ca se mai spune pe la forumul de battlenet "levele", dar sa fie peste level 40. Sa nu aiba neaparat un Story-line prestabilit, adica sa nu dea rapid cu povestea inainte, sa faci iteme, nivele, skilluri, si dupa sa fie mai multe Story-Line pentru iteme. Grafica nu e importanta, nici controalele. Adica poate sa fie doar click, cum e dragon fable si advenurequest, dar poate fii si din taste. In principiu, jocul sa fie instalabil pe PC, single player, cu multe clase (nu neaparat sa fie la inceput), iteme variate, grafica minim DragonFable Sau Adventure Quest, dar sa se incadreze cu placa de baza 1GB ram, sa nu aiba inteles neaparat, adica cu mai multe story-line (sau deloc) nelegate intre ele, iar story sa nu fie obligatoriu.
Sper ca ma puteti ajuta si ca m-am facut inteles. Daca nu, un lasati un comment sa va explic mai bine ce nu intelegeti. A, si sa nu uit, va dau faimoasa funda.

1 răspuns:
| Vajaiac2324 a răspuns:

Incearca metinstars sau metin2 ro