| 5uMMeR a întrebat:

Ce jocuri MMORPG stiti? Adica am jucat Metin 2, 4 Story, WOW, si multe altele, dar vreau un joc care sa fie gen Metin 2. Nu ma refer la grafica, ci sa nu aiba multe skilluri ( vraji ) la avatar!
Cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| HikariAi a răspuns:

Jocurile mmorpg au multe skill-uri. League of legends e moba si vindictus e action rpg. Daca vrei sa nu aibe multe skilluri iti recomand jocurile action rpg si cele mai bune mi se par vindictus si c9 (continent of the ninth seal) daca vrei mmorpg cele mai bune mi se par: archeage, archlord 2, terra si neverwinter (dar au multe skilluri cand ai lvl mare), jocuri moba cum sunt cele in gen league of legends imi plac: strife, heroes of the storm si daca e sa cauti un joc in gen diablo (daca ai jucat vreodata) ar fi path of exile

| Karabatic a răspuns:

League of Legends, Vindictus