| wanted20 a întrebat:

A mai participat cineva vreodata la concursul de pe neintrebi.ro la care poti castiga un Iphone4? Sunt seriosi? Credeti ca merita? eu as avea sanse mari de castig pentru ca imi petrec mult timp la computer. multumesc

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca iti petreci mult timp la computer, ia si invata ceva util - programare, grafica, networking. Dupa aia o sa fie floare la ureche sa iti permiti un nenorocit de telefon supraevaluat.